Hogyan finanszírozhatók az ukrán és a magyar önkormányzatok közötti partnerségek? - címmel meghívót tett közzé a Települési Önkormányzatok Országos Szövetsége az Online Szolidaritási Fórumra.

A 2023. október 4-ei Online Szolidaritási Fórum a "Bizalom hídjai" 2.0 projekt keretében kerül megrendezésre, melynek célja hogy az EU és az ukrán önkormányzatok közötti városi partnerségek révén segítse Ukrajnát a háború utáni újjáépítésben.

A kezdeményezésben jelenleg 10 uniós tagállam önkormányzati szövetségei vesznek részt, köztük a Települési Önkormányzatok Országos Szövetsége.

Az eseményen mások mellett beszámolnak a projekt során szerzett tapasztalataikról is a program hazai résztvevői Bácsalmás, Budakeszi és Pápa városok képviseletében. Szeretettel várunk minden érdeklődő önkormányzatot a rendezvényre!

Időpont: 2023. október 4. 10:00-12:00 óráig,

Helyszín: ZOOM