konffA TÖOSZ, mint eddig minden évben, 2015-ben is megrendezi valamennyi megyében polgármesteri fórumait. A fórumokon sor kerül a TÖOSZ programjainak ismertetésére, aktuális önkormányzati ügyek megvitatására - tudatta honlapján a szervezet.

Mint írják: „Szövetségünk, ahogyan eddig is, az önkormányzati érdekek védelmére és az önkormányzatok fejlesztésére hivatott, amihez fontos, hogy valamennyi tagunknak rendszeresen lehetőséget biztosítsunk véleményének kifejtésére, észrevételeinek megfogalmazására és megvitatására az önkormányzati összefogás jegyében. A fórumokon sor kerül a TÖOSZ programjainak ismertetésére, aktuális önkormányzati ügyek megvitatására is. Az aktuális megyei polgármesteri fórumokról folyamatos tájékoztatást adunk honlapunkon.”

(TÖOSZ)