Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  Kommunális igazgatással és kommunális szolgáltatókkal kapcsolatos ügyek intézése, környezet, természet-, és növényvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátása, állattartással kapcsolatos ügyek intézése, valamint kapcsolattartás Balatonfűzfő közigazgatási területén működő vadásztársasággal.

Betöltendő állás szakmacsoportja:  műszaki
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya:  Közszolgálati jogviszony (Kttv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:  Balatonfűzfő
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton, a pályázatnak a Balatonfűzfői Közös Önkormányzati Hivatal címére történő megküldésével (8184 Balatonfűzfő, Nike körút 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati azonosító számot: bal/287/2024., valamint a munkakör megnevezését: műszaki ügyintéző. Az állás 6 hónap próbaidő kikötésével tölthető be. A pályázat kiírója fenntartja jogát a pályázati eljárás indokolás nélkül történő eredménytelenné nyilvánítására.
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  Büntetlen előélet
  Cselekvőképesség
  Magyar állampolgárság
  Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
  Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
  4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Egyéb végzettség, Érettségi bizonyítvány műszaki szakképzettségel, vagy műszaki technikusi bizonyítvány, vagy felsőfokú műszaki végzettség
  5. Felső középfokú szakképesítés emelt szintű szakképesítés, szakképesítés-ráépülés szakképesítés felsőfokú szakirányú szakképzettség technikusi szakképzettség , Egyéb végzettség, 29/2012. (III.7.) Korm.rend. 1. sz. melléklet 3., és/vagy 32. pontja szerinti képesítés/ek
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):  2
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
  A 29/2012. (III.7.) Korm.rendelet 1. számú melléklet 3., és/vagy 32. pontja szerinti feladatkör I. és/vagy II. besorolási osztályára meghatározott képesítési követelményeknek való megfelelés.
Járművezetői engedély kategória:  B
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem
Egyéb pályázati előnyök:
  Önkormányzatnál szerzett szakmai tapasztalat,
  Közigazgatási alap- és/vagy szakvizsga
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:
  Táblázatkezelő (pl. Excel) - Középszint
  Szövegszerkesztő (pl. Word) - Középszint
  Dokumentumkezelő-iktató - Középszint
  Levelező (pl. Outlook) - Középszint
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
  Csapatmunka, együttműködés (ügyfélszolgálati)
  Szakmaiság, szakértelem, szakmai felkészültség, szaktudás (ügyintézői)
  Elkötelezettség, megbízhatóság (Etikus magatartás) (egyéb)
  Aktivitás, reagálás (egyéb)
  Elvégzett feladatok ellenőrzése, korrigálása, felelősségvállalás az elvégzett munka minőségéért (egyéb)
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése
  Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
  végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
  Eddigi munkaviszonyokról szóló igazolás
A pályázat benyújtásának határideje:  2024.05.03. 00:00
A pályázat elbírálásának módja:  Pályázatok előszűrését követően személyes meghallgatás utáni kiválasztás. Bérezés a Kttv. figyelembevételével, megegyezés szerint.
A pályázat elbírálásának határideje:  2024.05.13. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye:  Balatonfűzfő Város Önkormányzat honlapja
Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.05.15.