Felhívás jelölésre – Kemény Bertalan Falufejlesztési Díj és Emléklap
2020. november 16. hétfő, 08:00

kemenybertalanA Falufejlesztési Társaság idén is a Kemény Bertalan Falufejlesztési Díj adományozásával jutalmazza mindazon természetes személyeket, akik falugondnoki feladatukat legalább 5 éve, kiemelkedő színvonalon végzik, valamint a vidék- és falufejlesztés területén szűkebb környezetükben, vagy országos szinten kiemelkedő eredményeket értek el. Továbbá Kemény Bertalan Emléklapot adományoz a falu- és tanyagondnoki szolgálatukat hosszú ideje (legalább 20 év) végző kollégák részére.

Kérjük, jelöljenek a Díjra és az Emléklapra alkalmas személyeket.

Határidő: 2021. január 15. péntek 12 óra (beérkezési határidő) Küldési cím: Alsómocsolád Község Önkormányzat (7345 Alsómocsolád, Rákóczi utca 21.), vagy a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ;címre. A borítékon vagy az elektronikus levél tárgyában kérjük tüntessék fel „Kemény Bertalan Falufejlesztési Díj 2021”.

Részletek itt »