Megjelent Budapest utcáin az első önvezető autó, és nemsokára jön a következő. Már tárgyal a mesterséges intelligenciáért felelős államtitkár taxis társaságokkal is a bevezetésről.
Önvezető autók jelentek meg Budapest első kerületében, és hamarosan nyilvánosan is bemutatják őket, jelentette be Palkovics László, a mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos az ATV Egyenes Beszéd műsorában. Hozzátette, Budapest Hamburg és München után Európa harmadik városa lesz, ahol négyes szintű önvezető járművek közlekednek.
Palkovics László kijelentette, az önvezető autók nem lesznek Budapesten, már vannak, és jövő héten be is fogják mutatni.

