girdmario

Ma 2022. dec. 04., vasárnap, Borbála és Barbara napja van. Holnap Vilma napja lesz.

Pályázatot írt ki a Belügyminisztérium helyi önkormányzatok céltámogatására PDF Nyomtatás
2011. február 24. csütörtök, 10:00

penzAz idei állami költségvetésben szereplő kétszázmillió forintos, helyi önkormányzatok céltámogatására szolgáló összegre írták ki a pályázatot. A támogatás idén induló, új beruházásokra fordítható. Április elseje a beadási határidő.

A céltámogatás a támogatási igény benyújtása előtt meg nem kezdett beruházáshoz, egy évre igényelhető. A céltámogatás előirányzatából támogatásban részesülő önkormányzatok jegyzékét a helyi önkormányzatokért felelős miniszter május 31-éig nyilvánosságra hozza. A döntést követően a belügyminiszter a céltámogatásban részesülő önkormányzattal 20 munkanapon belül támogatási szerződést köt.

Pályázat rovatunk >>

alapnet2