Az Önkormányzati Klubról - Rólunk
20 éves
Ma 2018. ápr. 27., péntek, Zita napja van. Holnap Valéria napja lesz.
ETK Önkormányzati Klub regisztráció

Az önkormányzati Biztosítások Rendszer használata
bizt_modul_kA biztosítási ajánlatok bekéréséhez a biztosítási törvény alapján szükség van valós és cégszerű adatok megadására - * - mely alapadatok nélkül a biztosítók sem tudnak ajánlatot készíteni -, illetve szintén e törvény alapján biztosítási alkusz - már az ajánlatok beszerzésének időszakában is - csak a megbízóval előzetesen megkötött megbízási szerződés alapján járhat el.

Ez a szerződés azonban nem kötelezi az ajánlatkérőket a beérkező ajánlatok valamelyikének elfogadására, biztosítási szerződés megkötésére – a döntés joga ebben az esetben is mindenképpen a megbízóé. * A rendszerbe feltöltött cégadatokat és biztosítási tartalomra vonatkozó adatokat biztosítási titokként kezeli a rendszerben dolgozó alkusz és  a biztosítók is. Az elektronikus adatközlés és a rendszer munkafolyamatai minősített, védett csatornán kezelődnek.
A biztosítási alkusz tevékenységét ingyenesen bocsájtja megbízó rendelkezésére, sem az ajánlatkérés, sem a biztosítás megkötése, sem fennállása/érvényességi ideje alatt munkájáért díjat nem számít fel a megbízónak.
ÖBR - Biztosítási Szabályzat

Vissza az előző oldalra