Az Önkormányzati Klubról - Rólunk
20 éves
Ma 2018. ápr. 27., péntek, Zita napja van. Holnap Valéria napja lesz.
ETK Önkormányzati Klub regisztráció

Az árlejtéses licit

bizt_modul_kAz árlejtéses licit az optimális biztosítási díj elérésének leghatékonyabb formája. Az ajánlatkéréskor elégséges csak az igényelt fedezetek, önrészek és a biztosítandó vagyontárgyak értékének meghatározása, a biztosítók ezek alapján elkészítik az ajánlatot.

A beérkezett ajánlatokat már ebben az időpontban is össze lehet hasonlítani, és amennyiben a biztosítók azonos feltételekkel adtak ajánlatot, a biztosítási díj alapján fel is állítható az ársorrend. Az árlejtés, az Önkormányzati Biztosítás Rendszerének legizgalmasabb funkciója itt lép működésbe: a biztosítók által feltöltött ajánlatok díjai a többi biztosító számára is láthatók a rendszerben és az ajánlatkérő által meghatározott ideig lehetőségük van a díjak csökkentésére úgy, hogy a folyamatosan érkező alacsonyabb díjak alá kell árazni a biztosítás díját annak érdekében, hogy a biztosító elnyerje a szerződést úgy, hogy közben a feltételeken már nem változtathatnak és a transzparencia végig biztosított. A licitált biztosítások esetén ez átlagosan 28% megtakarítást jelent.

Vissza az előző oldalra

Tovább az Önkormányzati Biztosítások oldalra