Az Önkormányzati Klubról - Rólunk
20 éves
Ma 2018. szept. 24., hétfő, Gellért és Mercédesz napja van. Holnap Eufrozina és Kende napja lesz.
ETK Önkormányzati Klub regisztráció

bizt_modul_kÖn ajánlatot kér a rendszer használatával, és a biztosítók versenyeznek, hogy ki tudja olcsóbban megkötni Önnel a szerződést!

A tapasztalatok szerint mintegy 30%-os díjcsökkenés jellemző az alkufolyamat végére!

Vagyonbiztosítások, felelősség- és gépjármű-biztosítások önkormányzatok, költségvetési szervek, társulások és önkormányzati vállalatok részére!

A rendszer alkalmazása lényegesen költségtakarékosabb, mint a biztosítók közvetlen, vagy ügynökeiken keresztül történő megkeresése, mert a legkedvezőbb díjak az egymás alá kínáló biztosítók árlejtéses licitje nyomán alakulnak ki.

On-line módszerekkel támogatott biztosítás kötés az önkormányzatok kötelezettségvállalási folyamatainak beépítésével.

Kérdezzen!

• vagy tegye fel kérdéseit hozzászólás rovatunkban, illetve az ÖBR lehetőségein!