szelektalasAz Innovációs és Technológiai Minisztérium pályázatán civil és egyházi szervezetek, valamint önkormányzatok nyertek.

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) környezettudatos szemléletformálási pályázatán hulladékgazdálkodással kapcsolatos lakossági szemléletformálásra 96 civil és egyházi szervezet, önkormányzat nyert 250 millió forint támogatást – közölte a minisztérium az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a nyertes 31 önkormányzat és 65 civil vagy egyházi szervezet többek között rendezvényeket, tanulmányutakat és táborokat szervezhet, kiadványokat készíthet.

A pályázók 1-3 millió forintra nyújthattak be projekt javaslatokat.

A nyertes pályázók névsora elérhető az Innovációs és Technológiai Minisztérium honlapján és a szelektalok.hu weboldalon.

(MTI)