tervAz önkormányzatok gazdaságfejlesztési lehetőségei - ezzel a címmel szervez kerekasztal-beszélgetést a Magyar Államkincstár, a Magyar Közgazdasági Társaság Fejlődésgazdaságtani Szakosztálya.

Az önkormányzatok gazdaságfejlesztési lehetőségei - ezzel a címmel szervez kerekasztal-beszélgetést a Magyar Államkincstár, a Magyar Közgazdasági Társaság Fejlődésgazdaságtani Szakosztálya és a Budapesti Corvinus Egyetem Iparpolitikai Kutatóközpontja

2019. december 5-én, csütörtökön 17 óra 30 perctől a Budapesti Corvinus Egyetem főépületének 3001-es termében.
A kerekasztal-beszélgetés résztvevői:

• Rosta Miklós, a Budapesti Corvinus Egyetem, Összehasonlító Gazdaságtan Tanszékének tanszékvezető egyetemi docense;
  • Szebeni Dávid, az Enrawell-csoport stratégiai igazgatója
  • és Zsabka Zsolt, a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Ipari Tagozatának elnöke.

A rendezvényt Mike Károly, a BCE Közgazdaságtudományi Karának dékánja nyitja meg, a résztvevőket pedig Miszlai József, a Magyar Államkincstár elnökhelyettese köszönti.
A rendezvény egyúttal a Köz-Gazdaság 2019/3-as számának hivatalos könyvbemutatója is lesz - a folyóiratnak ez a száma az önkormányzatok informatikai rendszerével foglalkozik.
A rendezvényen a részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a https://forms.gle/8rkKNfUDmndJe2No8 linken található űrlap kitöltésével lehet.

(novekedes.hu)